Purchase Bilstein B60-9113BYST 60mm Monotube Shock Absorber
Purchase Bilstein B60-9113BYST 60mm Monotube Shock Absorber Get it Now.
Bilstein B60-9113BYST 60mm Monotube Shock Absorber
Product Description
Product Details
  • Brand: Bilstein
  • Model: B60-9113BYST
  • Dimensions: 9.75" h x 16.75" w x 38.25" l, 12.00 pounds
Features
  • Product Type - Shock Absorber
  • Approximate dimensions: 16.75" W x 9.75" H x 38.25" L